• The Unholy Society

  MUZYKA I UDŹWIĘKOWIENIE

   

  The Unholy Society to gra inspirowana filmami akcji z lat 80 i 90-tych, komiksami takimi jak Preacher i Constantine, przedstawia świat opanowany przez zjednoczone siły demonów i potworów.

   

  Data wydania: Q2 2018

  STEAM site

 • 911 Operator: Every Life Matters

  UDŹWIĘKOWIENIE

   

  911 Operator to gra strategiczna, w której wcielasz się w operatora numeru ratunkowego i rozwiązujesz trudne zadania poprzez udzielanie instrukcji i zarządzanie jednostkami. Produkcja studia Jutsu Games.

   

  Gra dostępna w sklepach oraz w serwisie Steam

  Więcej informacji: Gry-online.pl

 • What, the fox?

  MUZYKA I UDŹWIĘKOWIENIE

   

  What, the fox? to kolorowa gra logiczna, zbliżona swoją mechaniką do takich tytułów jak "Pudding Monsters" czy "Cut the Rope". Za produkcję odpowiedzialne jest studio Badly Interrogated.

   

  Gra dostępna na iOS oraz Android.

 • S-COPTER: Trials of Quick Fingers and Logic

  MUZYKA I UDŹWIĘKOWIENIE

   

  S-Copter: Trials of Quick Fingers and Logic to inspirowany m.in old-schoolowym UGH! miks platformówki, produkcji arcade i gry logicznej, w której gracze przejmują kontrolę nad tytułowym helikopterem.

  Gra została wydana 12 lutego 2018 roku. Do nabycia w sklepie Steam.

   

  Więcej informacji na: http://www.noblefoxgames.com

  STEAM site

 • Modern Tales: Age of Invention

  UDŹWIĘKOWIENIE

   

  Aktualnie tworzona przez studio Orchid Games, gra typu HOG/QUEST, przenosi nas do czasów wielkich wynalazków i epokowych odkryć. Więcej informacji wkrótce!

 • Magiczny Dywan od funtronic

  UDŹWIĘKOWIENIE APLIKACJI

   

  Magiczny Dywan to zintegrowany system czujników ruchu, który zawiera w sobie projektor, komputer i moduł interaktywny. Obraz wyświetlany na podłogę tworzy wirtualny „magiczny dywan”, na którym uczestnicy przeżywają wspaniałe przygody, począwszy od gier i zabaw ruchowych, po edukację poznawczą ze wszystkich dziedzin wiedzy, a na interaktywnych reklamach kończąc.

   

  Więcej na stronie: https://funtronic.eu

 • SQUARE IT!

  MUZYKA I UDŹWIĘKOWIENIE

   

  Square it! to minimalistyczna gra logiczna stworzona przez studio Badly Interrogated w kooperacji z Infinity Games na platformy mobilne. Gra posiada ponad pół miliona pobrań i ocenę 4.5 wystawioną na podstawie ponad 3 000 opinii. Dostępna jest na platfomie Play Store.

   

  Więcej na stronie projektu: http://squareit.io

 • Escape from the Universe

  MUZYKA

   

  "Escape from the Universe" to wybuchowa strzelanka w kosmosie, połączona z ekscytującą, wielowątkową fabułą. Gra została stworzona przez studio Cat-astrophe i dostępna jest w sklepie Google Play.

   

  Więcej informacji na stronie: http://cat-astrophe-games.com

 • The Mims Beginning

  MUZYKA I UDŹWIĘKOWIENIE

   

  The Mims Beginning to prosta strategia czasu rzeczywistego, przypominająca takie tytuły jak Black & White czy Populous. Za produkt odpowiada studio Squatting Penguins składające się z zaledwie dwóch osób.
  Gra została wydana w maju 2016 roku na platformie STEAM.
   

 • Left in the Dark: No One on Board

  MUZYKA I UDŹWIĘKOWIENIE

   

  Left in the Dark: No One on Board, to mroczna kryminalna historia rozgrywana w nadmorskim Port Providence, w której wątki detektywistyczne mieszają się z paranormalnymi zjawiskami. Gra wyprodukowana przez Moonrise Interactive i wydana przez Artifex Mundi dostępna jest aktualnie w sklepie STEAM.

 • Current Stream

  UDŹWIĘKOWIENIE

   

  Prosta ale za to bardzo wciągająca mobilna gra logiczna stworzona przez studio Badly Interrogated. Gra aktualnie dostępna w Play Store, posiada ponad 500 000 pobrań i średnią ocen 4.4 wystawioną na podstawie ponad 10 000 opinii.